O Hotelu na Podzamczu

Hotel na Podzamczu wchodzi w skład zabytkowego Kompleksu Zamkowego w Starych Tarnowicach- dzielnicy Tarnowskich Gór. Czterogwiazdkowy Hotel mieści się w budynku, który został zaadaptowany ze starej obory. Obecnie zachwyca wystawnym, eleganckim designem, olśniewającymi empirowymi meblami, marmurowymi posadzkami i wspaniałymi kryształowymi żyrandolami.

Nasz Hotel posiada 36 pokoi, w tym 1 apartament, 4 pokoje LUX o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Każdy, prócz gustownego umeblowania, posiada telewizor, telefon, sejf i bezprzewodowe łącze internetowe. Bezprzewodowy dostęp do internetu znajdą Państwo również w holu recepcyjnym, barze hotelowym oraz sali klubowej. Naszym gościom serwujemy śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Dla aktywnych w godz. od 6.00-22.00 udostępniamy profesjonalnie wyposażoną siłownię.

Po południu serdecznie zapraszamy do zwiedzania renesansowego Zamku w naszym kompleksie. Można w nim podziwiać olśniewający dziedziniec, otoczony arkadowymi krużgankami, będącymi perłą architektury renesansowej na Górnym Śląsku, a także szereg pięknie umeblowanych sal, w których znajdują się między innymi renesansowe szafy, barokowe sekretery, czy też secesyjne sypialnie. W Zamku znajduje się również część muzealna poświęcona rzemiosłu dawnemu oraz biblioteka, która posiada ciekawy i unikatowy księgozbiór. Wieczorem polecamy gościom kolację w znajdującej się na posesji Kompleksu Zamkowego- Gospodzie u Wrochema. Tam też organizowane są wszelkie imprezy okolicznościowe i firmowe, bankiety i eventy.

http://www.komplekszamkowy.pl/

https://youtu.be/4KUYlp7lf64


Hotel na PodzamczuGospoda u WrochemaOsiedle Zamkowe

"Hotel na Podzamczu"
Tarnowskie Góry 42-612, ul. Pyskowicka 39
tel. (0 32) 384-74-17
wwww.hotelnapodzamczu.pl